jag går på droger

Ja.... Svårt att inte gilla lakritsal! Skulle kunna äta hur mycket som helst, och det kan jag säga med handen på hjärtat. Köpte med mig ett 10-pack hem från båten. Kostade ungefär 40:- för 10 rullar så kan ju säga att man tjänade en hel del med tanke på att en rulle kostar cirka 10 kronor styck i vanliga fall. Delade med mig till mamma också, det är antagligen från henne jag fått det ifrån!Hihi!



Kommentarer
Postat av: Marcusamna

I kinda like it. Thanks!

2010-12-17 @ 10:40:29
URL: http://marcusamna.blogetty.com

Kommentera inlägget här:

Namn:
Kom ihåg mig?

E-postadress: (publiceras ej)

URL/Bloggadress:

Kommentar:

Trackback
RSS 2.0